Call of Duty: Warzone haritası bu akşam değişiyor

Call of Duty: Warzone, üçüncü sezonu ile birlikte harita üzerinde bazı değişiklikler getiriyor. Daha önce ortaya çıkan kısa bir fragmanda haritadaki değişecek noktalar verilmişti. Yeni sezon ile birlikte silahlar, bazı harita değişiklikleri ve giriş videosu değişecek. Call of Duty Warzone haritası bu akşam saat 22:00’da değişecek. Call of Duty’nin toplam satış rakamı açıklandı Call of

Shiftdelete.net - 22-04-2021 16:44, Perşembe

Call of Duty: Warzone, üçüncü sezonu ile birlikte harita üzerinde bazı değişiklikler getiriyor. Daha önce ortaya çıkan kısa bir fragmanda haritadaki değişecek noktalar verilmişti. Yeni sezon ile birlikte silahlar, bazı harita değişiklikleri ve giriş videosu değişecek. Call of Duty Warzone haritası bu akşam saat 22:00’da değişecek.

Call of Duty: Warzone yeni haritası sızdırıldı

Bazı oyuncular Warzone‘un yeni haritasını deneme şansı buldu. Normalde yeni harita bu akşam yayınlanacaktı. Dün gece düzenlenen canlı bir etkinlik sırasında bazı oyuncular etkinlik için özel oluşturulmuş bir lobiye girerek haritayı deneyimleme şansını yakaladı. Warzone‘un geliştiricisi Raven Software bunu çabuk fark etti ve duruma engel oldu. Yine de yeni harita ile ilgili bir video YouTube‘da yayınlandı.

Raven Software haritanın hatlarını koruyarak Verdansk bölgesinin dikkat çeken mekanlarında önemli değişiklikler yaptı. Baraj kısmı bir köprüye ve Taş Ocağı da Tuz Madenine dönüştürüldü. Değiştirilen yerlerin yanı sıra oyundaki renk paleti daha canlı bir hale getirildi.

Ayrıca yukarıdaki videoda giriş kısmındaki uçaktan atlama sekansı, bir dizi helikopter ile yer değiştirdi. Gayet güzel duruyor. Yeni sezon ile bazı silahlar da elden geçirildi. FFAR, M16 ve AUG‘un özellikleri bir kez daha düşürüldü (Nerf). Ancak, AK47 ve QBZ gibi silahlarda bir değişiklik yapılmadı. Üçüncü sezon ile birlikte Nvidia DLSS, Warzone ve Black Ops Cold War‘a eklendi. RTX ekran kartına sahip Warzone oyuncuları Nvidia DLSS teknolojisinden faydalanabilecek.


İlginizi Çekebilir

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing

4.000 TL altı en iyi elektrikli scooterlar

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing

Disney Plus Türkiye fiyatı ile ilgili çarpıcı detay

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing

MASAK’tan Thodex için ilk adım

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing

Skoda, 2021 Fabia’nın lansman tarihini açıkladı

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing

Realme Q3 şık tasarımıyla tanıtıldı! İşte özellikler

En Çok Okunanlar

İngiltere ile Fransa arasında gerilim: Savaş gemileri bölgede

Zeytinburnu’nda bina çöktü

SON DAKİKA HABERİ: Türkiye'de iki doz aşı yaptıranlar 10 milyonu aştı

SON DAKİKA HABERİ || Tam kapanma uzatılacak mı, ne zaman bitecek 2021? Yasaklar devam edecek mi, 17 günlük tam kapanmadan kimler muaf?

Tam kapanma baskını! 'Nace kodumuz var' dedi ama iş yeri mühürlendi

Apple’dan ayakta alkışlanacak hareket!

"Soykırım" yalanını BM Genel Kurulu'nda gündeme getirdiler! Başkandan yerinde cevap

İşsizliğin tavan yaptığı kente, 90 milyonluk park

Eşiyle ilişkisinden şüphelendiği babasını, annesiyle planlayıp öldürdü