Marvel’ın Secret Invasion Dizisinin Oyuncu Kadrsou Şekilleniyor

Marvel’ın Secret Invasion Dizisinin Oyuncu Kadrsou Şekilleniyor appeared first on Filmloverss .

Film Loverss - 21-04-2021 11:20, Perşembe


Marvel’ın Secret Invasion dizisinin oyuncu kadrosu şekilleniyor. Samuel L. Jackson, Ben Mendelsohn ve Kingsley Ben-Adir’in ardından Emilia Clarke ve Olivia Colman ile de anlaşılmak üzere.

Marvel, başlangıcını Jake Gyllenhaal ile yaptığı sinema dünyasının ünlü isimlerini yapımlarına dâhil etme yolculuğuna devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda Christian Bale’in Thor’ın devam filmi Love and Thunder’da oynayacağını öğrenmiştik. Ardından Altın Küre sahibi Oscar Isaac’in de Moon Knight dizisinde yer alacağını öğrendik. Secret Invasion isimli Marvel dizisi de şaşırtıcı isimlerin yer aldığı oyuncu kadrosu ile bu amaca hizmet eden yapımlar listesinde yerini almakta gecikmedi.

Marvel yapımı Disney+ dizisi Secret Invasion’ın oyuncu kadrosu şekillenmeye devam ediyor.  Geçtiğimiz günlerde oyuncu kadrosunda Samuel L. Jackson, Ben Mendelsohn ve Kingsley Ben-Adir’e yer veren diziye dâhil olması için Olivia Colman ile yapılan görüşmelerin devam ettiğinin haberini sizlerle paylaşmıştık. Deadline’ın haberine göre dizinin oyuncu kadrosuna katılması için Emilia Clarke ile yapılan görüşmeler ise son aşamaya varmış durumda. Dizinin oyuncu kadrosunu şekillendirme amacıyla yapılan bu görüşmeler olumlu sonuçlanırsa eğer Olivia Colman ve Emilia Clarke Marvel evrenine ilk adımlarını birlikte atacak.

Emilia Clarke, Secret Invasion Dizisinin Oyuncu Kadrosunda Yer Alabilir

Marvel Sinematik Evreni’nin Spider-Man Far From Home ile kapattığı üçüncü fazdan sonra, Wandavision dizisi dördüncü fazı başlatmıştı. WandaVision ile başlayan dördüncü fazın altında yer alacak yapımlardan bir diğeri ise Secret Invasion dizisi. Aynı isimli çizgiromandan uyarlanacak olan dizinin ana hikâyeye ne kadar sadık kalacağı gizemini koruyor. Ancak günün sonunda bunun bir Marvel yapımı olacağını göz önünde bulundurduğumuzda uyarlamadan çok ilham alınacağını düşünmekte fayda var.

Captain Marvel filminin spin-off dizisi tarzında olması beklenen Secret Invasion, şekil değiştirebilen Skrull adındaki uzaylı ırkının etrafında şekillenecek. Dünya’da en üst düzey makamlara bile sızan Skrull’lar, önemli politik isimlerin ve süper kahramanların yerine geçerek tehlike oluşturacak ve kahramanlarımızın bu sorunu nasıl çözeceği ekranlara yansıyacak.

Henüz detayları gizli tutuluyor olsa da oyuncu kadrosuna dâhil olmaları için görüşülen isimlerle şimdiden büyük merak uyandıran dizi ile ilgili gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Kaynaklar: Variety, Deadline

İlginizi Çekebilir

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing

Mortal Kombat Filminin İlk Yedi Dakikası Yayınlandı

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing

Dakota Johnson, Jane Austen’ın Persuasion Romanından Uyarlanacak Netflix Filminin Başrolünde Yer Alacak

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing

Love and Monsters Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing

Netflix, 2021’de İçeriğe 17 Milyar Dolar Harcayacak

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing

Haftanın Kısa Filmi: Genius Loci

En Çok Okunanlar

'2018'de ortak aday çıkmadı, Türkiye 5 yıl kaybetti' diyen Babacan: Abdullah Gül'e teklif yapıldığında ben de masadaydım

Kadın doktor, kocası tarafından işkence gördükten sonra göğsünden bıçaklanarak öldürüldü

Parti içinden Tarım Bakanı Bekir Pakdemirli'ye istifa çağrısı yapıldı

Dehşet evi! Eşi ve onun oğluna saatlerce işkence edip...

Otomobil Dünyasında Geçtiğimiz Haftanın Öne Çıkan Haberleri

Söylenen saatte uyuyana 12 bin 300 lira

Yılın Oyunu Resident Evil Village'i Nihayet Bitirdik: İşte Görüşlerimiz [İnceleme]

İzmir'de tam kapanma kurallarına uymayanlara 34 milyon liranın üzerinde ceza

‘Tanrı, sonradan zenginleşir!’