Solar enerji atağı

‘Güvenilir yatırım’

Milliyet - 23-09-2021 7:01, Perşembe

 

“2022 yılı için hedeflerimizi büyüttük. Satışını ve kurulumunu yapmayı amaçladığımız 45 MW solar panellerle yılda yaklaşık 22 bin hanenin elektriği karşılanacak, 31 bin ton karbondioksit salınımını azaltılacak ve 795 bin adet ağaç kurtarılmış olacak. Arçelik ve Beko bayilerimiz ile fabrikalarımıza da solar paneller kuracağız. Eskişehir’de bulunan buzdolabı fabrikamıza 1 MW’lık solar sistem kurulum işlemleri devam ederken, Türkiye’deki ve yurtdışındaki üretim tesisi, depo ve ofis binalarımıza solar sistem kurulumu için proje çalışmalarına hız verdik. Ayrıca Türkiye genelinde solar sistem kurulumuna uygun olan 100 Arçelik ve Beko bayimize de ‘tasarruftan öde modeli’ ile finansman sağlayarak bayilerimizi yeşil enerji ile buluşturmak için kolları sıvadık.”

‘Güvenilir yatırım’

Arçelik markalı solar panellerde en son teknoloji olan half - cut ve multi - busbar teknolojileri kullanılıyor. Ürün, 12 yıl garantisi ve 25 yıl minimum yüzde 83 verimlilik garantisi sunuyor. Arçelik, ‘Gelecek İçin Güvenilir Yatırım’ sloganı ile satışa sunduğu ürün haricinde Türkiye genelinde yaygın 20 solar çözüm ortağı ile keşif, mühendislik, kurulum, izin süreci yönetimi, bakım ve onarım dahil anahtar teslim hizmet veriyor. Yapı Kredi Leasing ile kredi kartına peşin fiyatına 18 aya varan taksit imkanı ile sunulan üründe büyük çaplı projeler için ise avantajlı kredi alınabiliyor.

Uzun ömürlü olan güneş enerjisi paneli ile 25 yıla kadar yüksek verimlilik ile kendi elektriğinizi üretmek mümkün. Tüm çatılarda kullanılabilen esnek sistemler olan solar sistemlerin; konutlar, üretim tesisleri, iş merkezleri, alışveriş merkezleri, akaryakıt istasyonları, stadyumlar, oteller, depolar veya otoparklar gibi birçok alanda kurulumu yapılabiliyor.

İlginizi Çekebilir

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing

İşte kadın eliyle dönüşüm çağrısı

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing

Oyun ve uygulama için Google dopingi yolda

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing

Turizm sektörü krediler için bankalarla görüşecek

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing

Türk Telekom’da dijital oryantasyon

En Çok Okunanlar

İllere göre haftalık vaka haritası açıklandı

Pazarlıksız satış dönemi!

Öğrenci komşusunu vuran avukat tutuklandı

Omicron’un mutasyon hızı endişe yaratıyor: Hayvandan mı bulaştı

Almanya'da otobanda kamyonla uçak çarpıştı

İş adamına kargo tuzağı! 'Evime iş yerime haciz gönderdiler'

İstanbul’da ekmeğe yapılan zamlara vatandaşlar tepkili

Fulya Öztürk'ten kötü haber! Hastaneye kaldırıldı

ASGARİ ÜCRET || 2022'de asgari ücret ne kadar olacak, yüzde kaç zam gelecek? Asgari ücret toplantısı ne zaman?