SON DAKİKA AÇIKLAMASI: Thodex kimin, ne kadar, merkezi nerede? Thodex nedir, ne zaman kuruldu?

Thodex yerli kripto borsası olarak tanıtılmıştır. Thodex 2 milyar dolarlık vurgun iddiaları ile gündeme geldi. Thodex sahibinin yurt dışına kaçtığı iddiaları da yer almaktadır. Birçok insan 'Thodex kimin, Thodex merkezi nerede, Thodex nedir, Thodex ne zaman kuruldu?' sorularının yanıtlarını araştırıyor. İşte Thodex hakkında bilgiler

CNNTÜRK - 22-04-2021 15:30, Perşembe

Thodex ile ilgili bilgiler araştırılıyor. Thodex yerli kripto borsası olarak dikkat çekiyor. Peki ama Thodex mağdurları kimdir, merkezi nerede?

Thodex nedir?


Thodex kısaca kripto paraların alınıp satıldığı bir kripto para borsası olarak adlandırılabilir. Tanıtımında birçok ünlü ismi oynatarak dikkatleri bir anda üzerine çeken kripto para borsası, Türkiye’nin ilk yerli kripto para borsası olduklarını belirtmişti.

Thodex kimin?

Thodex Faruk Fatih Özer'in kuruculuğunu üstlendiği kripto para borsasıdır. Kripto para borasında bir süredir işlem yapılamaması ve sahibinin yurt dışına kaçtığı iddiaları sorasında Thodex’in battığı öne sürüldü. Tam 2 milyar dolarlık bir kaybın gündemde olduğu Thodex’te bir süredir işlem yapılamazken sahibi Faruk Fatih Özer de tüm sosyal medya hesaplarını kapattı.

Thodex merkezi nerede?

Thodex'in merkezi Kadıköy'de yer alıyor. Türkiye’de işlem yapan kripto para borsalarından Thodex’te iki gündür işlem yapılamıyor. 391 bin kişinin işlem yaptığı platformun kurucusu Faruk Fatih Özer’in 2 milyar dolarlık kripto parayla yurtdışına çıktığı öne sürüldü. Çok sayıda kişinin suç duyurusu üzerine İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı merkezi Kadıköy’de bulunan şirket ile ilgili Anayasal Düzene Karşı İşlenen Suçlar Soruşturma Bürosu ve Örgütlü Suçlar Bürosu tarafından "nitelikli dolandırıcılık" ve "suç örgütü kurmak" suçundan re’sen soruşturma başlattı. Sabah saatlerinde de şirketin merkez ofisinin bulunduğu binaya polis geldi. Polis incelemenin ardından binadan ayrıldı.

İlginizi Çekebilir

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing

Son dakika gelişmesi: Faruk Fatih Özer kimdir, kaç yaşında? Faruk Fatih Özer nerede? Faruk Fatih Özer biyografisi hayatı merak edildi!

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing

Kripto ne demek? Kripto para ne demektir, haram mı? Kaç tane kripto para var, kripto para uygulamaları neler?

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing

Son dakika: Paribu nedir, sahibi kim? Paribu güvenilir mi? Paribu coin nasıl alınır, ne zaman kuruldu?

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing

Son dakika haberi: Resmen duyuruldu! Süre uzatıldı

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing

Son dakika... Resmi Gazete'de yayımlandı! Kısa çalışma ödeneği uzatıldı

En Çok Okunanlar

Zeytinburnu’nda bina çöktü

SON DAKİKA HABERİ: Türkiye'de iki doz aşı yaptıranlar 10 milyonu aştı

SON DAKİKA HABERİ || Tam kapanma uzatılacak mı, ne zaman bitecek 2021? Yasaklar devam edecek mi, 17 günlük tam kapanmadan kimler muaf?

Tam kapanma baskını! 'Nace kodumuz var' dedi ama iş yeri mühürlendi

Apple’dan ayakta alkışlanacak hareket!

"Soykırım" yalanını BM Genel Kurulu'nda gündeme getirdiler! Başkandan yerinde cevap

İşsizliğin tavan yaptığı kente, 90 milyonluk park

Eşiyle ilişkisinden şüphelendiği babasını, annesiyle planlayıp öldürdü

CHP: Cuma günü saat 15.00’te gerçekleri açıklıyoruz