Hakkımızda

Gather, Türkiye’den ve dünyadan çok sayıda haberi ve radyoyu dilediğin kategoride belirlediğin kaynaklardan en doğru ve en kolay şekilde sunan kişiselleştirilmiş ücretsiz haber okuma ve radyo dinleme uygulamasıdır.

Gather ile birçok kategoride aradığın tüm haberler ve radyolar artık tek bir uygulamada ve her an yanında !!!

Gather sana sadece seçtiğin haber kaynaklarından istediğin kategorideki haberleri sunarak kişiye özel haber okumanın eşsiz deneyimini sunacak.

Kullanıcı dostu, şık ve basit tasarımı ile en sevdiğin haberleri okurken bir yandan yüzlerce radyo istasyonundan favori radyolarını dinleyebilirsin. Ana sayfa akışına düşen haberlerin detayına girip okuyabilir, favorilerine alabilir veya arkadaşlarınla paylaşabilirsin. Senin için sürekli güncel tutulan kategori ve haber kaynaklarından her an zevkine göre ekleyip çıkartabilirsin. Son dakika haberlerinden özenle seçilmiş bildirimler ile haberdar olabilirsin.

Gather’ı senin için vazgeçilmez yapacak diğer uygulamalardan ayıran 5 ana özellik ;

* Gather profesyonel tasarıma sahiptir
* Türkiye ve dünyadan en popüler haber kaynaklarını tek bir uygulamada kolayca önüne gelir
* Haberini okurken yüzlerce radyo içinden favori radyonu dinlersin, üstelik radyo arka planda da çalışır
* Sana en iyi deneyimi yaşatmak için arka planda profesyonel ekipler 7/24 çalışır
* Gather kendini ve kaynaklarını sürekli güncel tutar
* Gather ile en güncel ve popüler binlerce kaynaktan istediğin ülke ve kategoride dilediğin haber sitesini seçerek sadece ilgilendiğin haberlere ulaşma imkanı yakalayacaksın !!!

Uygulamanın içinde çok daha fazlasını bulacaksın ancak birkaç özelliğimizden daha bahsetmek gerekirse ;

Son Dakika Bildirimleri: Gather en güncel ve önemli haberleri sana anlık bildirim olarak iletir. Her an bilgi sahibi olmanı ve dünyayı takip etmeni sağlar. Merak etme deneyimli ve profesyonel ekiplerce oluşturulan Gather seni sıkmadan haberdar etmek için hangi sıklıkta bildirim yollaması gerektiğini bilecek şekilde tasarlandı.

Gelişmiş Arama: Gelişmiş arama özelliği sayesinde Gather istediğin içeriğe kolayca ulaşma imkanı verir.

Duygu Paylaşımı: Gather senin beğenini toplar ve duygularını paylaşma imkânı sunar, dilediğin haberi paylaşıp arkadaşlarının haberdar olmasını sağlayabilirsin

Favoriler: Dilediğin haberi anında favorilerine kaydedip sonra okuyabilir veya arkadaşlarına gösterebilirsin.

Yenilenme ve Yönetim: Gather sana en iyi haber okuma ve radyo dinleme deneyimini sunmak için kendisini daima canlı ve güncel tutar. Tasarımıyla, kaynak yönetimiyle ve getirdiği yeniliklerle büyük ve sürdürülebilir hedefleri olan Gather arkasında deneyimli ve senin beğenini en yükseğe koymuş profesyonel bir organizasyon barındırır.

Foto Galeri: Gather sana en iyi kaynaklardan oluşan bir fotoğraf galerisi deneyimi yaşatır. Araba, yaşam, doğa, seyahat, popüler, ilginç vb.. gibi birçok kategoriden oluşan galerimize mutlaka göz atın.

Tarafsız ve Uluslararası Haber: Gather Türkiye ve dünyadan birçok farklı kaynaktan size haberler sunarak tüm dünyadan haberdar olmanıza olanak verir. Gather bunu yaparken tamamen tarafsız ve bağımsız hareket eder. Gather bünyesinde herhangi bir ideoloji barındırmaz.

Radyo: Gather’da Türkiye’den ve dünyadan Pop, Rock, Jazz, Klasik, R&B, Slow, Arabesk vb. birçok kategoride radyo kanalları bulabilir ve dilediğince dinleyebilirsin. En sevdiğin radyoları sık kullanılan bölümüne alabilir ve her an ulaşabilirsin.

Her türlü soru, şikayet ve önerilerinle değer katmak için lütfen bize ulaş, en çok buna seviniriz !!!

Bize ulaşın: info@gathernewscast.com